Tomik poezji, który zostawia ślad

 „Zostawiam swój ślad” to tytuł tomiku, w którym znalazły się utwory laureatów V Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście” oraz laureatów V Konkursu Literackiego dla Lekarzy im. prof. Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza”. Zachęcamy wszystkich do lektury.

Słowa wysłane na oba konkursy to zatrzymane w czasie chwile, które uczłowieczają, oswajają najważniejsze sprawy i zbliżają ludzi – pacjentów oraz lekarzy. I to jest najważniejszy sens tych konkursów. Nie chodzi tu o to, by wśród zgłaszających utwory objawił się Eliot, Rilke, czy Herbert. Ważne, byśmy wzajemnie się lepiej poznali i mogli sobie zaufać. A te nadsyłane słowa są jak prawdziwe ślady, tropy… czy to wilka, czy wiewiórki, czy niedźwiedzia, czy nawet małej myszki, po których możemy bezpieczniej iść przez pola minowe naszego życia. Proszę więc, zostawiajcie swój ślad! To ma naprawdę ogromny sens i pomaga żyćnapisała we wstępie do tomiku Anna Dymna.

Cena tomiku wynosi jedynie 15 zł. Można go nabyć w sklepiku Republiki Marzeń  http://republikamarzen.soteshop.pl/tomik-2016-zostawiam-swoj-slad.html

Dochód ze sprzedaży książki „Zostawiam swój ślad” zostanie przeznaczony na nagrody w kolejnej edycji Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście”. Tomik ukazał się dzięki pomocy Wydawnictwa Medycyna Praktyczna, które jest organizatorem Konkursu Literackiego dla Lekarzy im. prof. Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza”. Dziękujemy Medycynie Praktycznej i wszystkim sponsorom za wsparcie w realizacji tego projektu.

Zachęcamy do zakupu i lektury tomiku. Warto to zrobić już dzisiaj.  

belka_sponsorska-01