SZKOLENIA I WIZYTY STUDYJNE

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ STUDYJNĄ

Oferujemy przeprowadzenie wizyty studyjnej dla przedstawicieli samorządów, władz lokalnych, pracowników instytucji pracy i pomocy społecznej, organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tworzeniem i funkcjonowaniem podmiotów ekonomii społecznej, w tym osób  defaworyzowanych na rynku pracy.

PREZENTACJA SPÓŁDZIELNI

Prezentacja obejmuje temat zakładania i funkcjonowania Spółdzielni na otwartym rynku. Marketing i zarządzanie w Spółdzielni Socjalnej. Współpraca z administracją publiczną. Prezentacja Spółdzielni Socjalnej, zajmującej się organizowaniem imprez, warsztatów, szkoleń mających na celu integrację społeczną osób niepełnosprawnych. Przedstawienie działań spółdzielni w zakresie sprzedaży rękodzieła, usług poligraficznych i reklamowych dla firm.

2 h

Prezentację prowadzi Paulina Łysiak, wiceprezes, członek założyciel Spółdzielni Socjalnej Republika Marzeń Mimo Wszystko Fundacji Anny Dymnej.

600 zł netto
W ramach spotkania oferujemy poczęstunek kawowy.

Ośrodek Terapeutyczno-Rehabilitacyjny „Dolina Słońca” w Radwanowicach

WARSZTATY MOTYWACYJNE

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz to osiągnąć (Walt Disney). Osoby zmagające się ze znalezieniem pracy, bardzo często nie wierzą w siebie i w swoje umiejętności. Uważają, że inni są lepsi, bardziej wykształceni, zdolniejsi, bardziej przebojowi. Dlatego kolejne kursy i szkolenia, w których biorą udział, nie przynoszą efektu, ponieważ problem nie tkwi w braku umiejętności czy w ubogim CV, tylko w takim myśleniu. Proponowane przez nas warsztaty pomagają je zmienić. Dodają wiary w siebie i w swoje umiejętności. Przypominają, że każdy człowiek ma szansę marzyć i te marzenia spełniać, bez względu na to, w jakiej sytuacji życiowej jest dzisiaj.

1,5 h

Warsztaty prowadzi Małgorzata Wach, coach, dziennikarka, specjalista ds. public relations. Osoba, która zmieniając swoje myślenie, zmieniła swoje życie.

350 zł netto

Ośrodek Terapeutyczno-Rehabilitacyjny „Dolina Słońca” w Radwanowicach.

Zapraszamy do kontaktu

Paulina Łysiak - kierownik Spółdzielni Socjalniej "Republika Marzeń" Fundacji Anny Dymnej

 

Paulina Łysiak
tel.: 012 415 10 33,
tel. kom: 669 997 851
e-mail: paulinalysiak@republikamarzen.org

Zobacz galerię zdjęć