Paul Mitchell wesprze Podopiecznych Republiki Marzeń

Miło nam poinformować, że do grona firm, które wspierają twórczość osób niepełnosprawnych, dołączył Paul Mitchell, producent profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Firma Paul Mitchell zobowiązała się, że za każdy sprzedany kosmetyk z linii MarulaOil, który jest nowością na polskim rynku fryzjerskim, Republika Marzeń otrzyma od marki Paul Mitchell 5 zł (netto) na wspieranie twórczości osób niepełnosprawnych. Firma zamówiła również nasze koszulki z kieszonkami, na których znajdują się prace Podopiecznych z „Doliny Słońca” oraz informacja o naszej współpracy. Koszulki trafią do salonów fryzjerskich, które zaangażowały się w akcję. Paul Mitchell podkreśla, że seria kosmetyków MarulaOil wspiera kobiety z ubogich rejonów Afryki, które zajmują się pozyskiwaniem olejku marula.

– Marka Paul Mitchell, którą reprezentujemy w Polsce, od wielu lat wspiera kilkanaście fundacji na całym świecie. Postanowiliśmy przejąć tę inicjatywę także na naszym podwórku – mówi Piotr Dunal, prezes Paul Mitchell Polska. – Paul Mitchell kieruje się zasadą „Style for Good”. Styl bycia dobrym kojarzy nam się właśnie z pomocą osobom niepełnosprawnym.

Dlaczego Paul Mitchell zdecydował się na wsparcie działań Republiki Marzeń?

– W poszukiwaniu konkretnej fundacji pomogła nam Barbara Palenik-Bernady, właścicielka salonu fryzjerskiego Atelier Bernady z Krakowa, która zwróciła naszą uwagę na Republikę Marzeń Fundacji Anny Dymnej. Wierzymy, że uda nam się wspólnie stworzyć wspaniałą akcję – podkreśla Piotr Dunal.

Serdecznie zachęcamy salony fryzjerskie do zaangażowania się w akcję i założenie naszych koszulek z kieszonką. Można je również zamawiać bezpośrednio w naszym sklepiku (poza tymi, które są bezpośrednio dedykowane akcji MarulaOil dla Republiki). Wystarczy kliknąć na poniższy link:

http://republikamarzen.soteshop.pl/

Szczegóły na temat akcji można znaleźć na Facebooku firmy Paul Mitchell.

Zmieniajmy razem świat na lepszy i piękniejszy!